Makijaż permanentny (brwi – ombre efekt)

Cześć kochane,

Jakiś czas temu, a dokładniej 18 grudnia odwiedziłam salon kosmetyczny MATLEENA BEAUTY w Katowicach. Miałam tam wykonywany makijaż permanentny brwi (wybrałam ombre efekt). Dlaczego w ogóle zdecydowałam się na taki makijaż? Odkąd pamiętam miałam kiepskie brwi, bez kształtu i w bardzo opłakanym stanie. Odkąd pamiętam zawsze brwi były moim problemem. Mogłam wychodzić z domu niepomalowana, ale brwi musiałam mieć zrobione czy to henną czy pomalowane cieniem lub kredką. Nie ukrywajmy, ale to właśnie one nadają naszej buzi charakteru. 

Pierwszy raz zdecydowałam się na zrobienie brwi w Warszawie w salonie Brodway beauty. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że postanowiłam posłuchać życzliwej koleżanki, która już miała zrobione brwi i doradziła mi, abym smarowała je mocniej maścią, a wtedy się szybciej zagoją. Niestety pech chciał, że jej posłuchałam i odparzyłam sobie brwi na własne życzenie. Groźnie brzmi, ale nic mi się poważnego nie stało. Brwi się zagoiły, ale makijaż się nie przyjął. Po długim namyśle i poszukiwaniu tej idealnej osoby trafiłam do Matleeny.  Już na pierwszej wizycie w jej salonie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Matleena jest po wielu, ale to naprawdę wielu kursach, ma za sobą ogromne doświadczenie i precyzyjne podejście. Powiedziałam jej na czym mi zależy, jaki efekt chciałabym uzyskać, a ona to wyczarowała <3

Zabieg sam w sobie przebiegł bardzo szybko. Czy bolało? Hmmm… wszystko zależy od tego jaki masz próg bólu i co tak naprawdę znaczy dla Ciebie ból. Da mnie było to jak najbardziej do zniesienia, ale jednak troszkę mnie bolało. Było jednak WARTO! Jestem bardzo zadowolona z efektu. Poniżej przedstawię Wam zdjęcia z pierwszej wizyty u Matleeny jak i z wizyty na korekcie brwi. Sami oceńcie <3

PIERWSZA WIZYTA (18.12.2018 r.)

Wybrałyśmy zbliżony kolor do tego jak maluję się na co dzień. Poniżej zdjęcie zaraz po zabiegu.

Poniżej zdjęcie dokładnie miesiąc po wykonaniu zabiegu. Brwi są już idealnie wygojone, a kolor lekko się rozjaśnił. Efekt jest bardzo naturalny, a na tym mi najbardziej zależało.

KOREKTA ( 18.01.2019 r.)

Poniżej zdjęcie zaraz po wykonaniu korekty. Delikatnie przyciemniałyśmy kolor. Brwi są lekko opuchnięte, ale efekt nadal powalający.

Zdjęcia po wygojeniu się brwi dodam około 18-stego lutego <3

Dla zainteresowanych Pań mam rabat 10% na wykonanie makijażu pemanentnego brwi! Wystarczy, że przy wizycie w salonie podacie hasło „AGNIESZKANIEWIARA” .

Zapraszam do MATLEENA BEAUTY !

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://www.matleena.pl/

 

Macie więcej pytań? Zadawajcie je w komentarzach, na wszystkie odpowiem 🙂

5 przemyśleń nt. „Makijaż permanentny (brwi – ombre efekt)

  1. Super efekt! Po Pani wizycie w salonie Matleena postanowiłam również tam wykonać makijaż permanentny. Jestem tydzień po zabiegu i mega zadowolona. Pozdrawiam

    1. W salonie, w którym miałam wykonywane brwi, dostałam saszetkę z maścią. Pani jednak zalecała by brwi goiły się na sucho, a jak już naprawdę będą swędzieć to wtedy posmarować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *