Kolorowe ponczo – z czym je nosić?

Jesień i zima to okresy w których przeważnie ubieramy się w ciemniejsze kolory. Nie wiem czy jest to wina aury panującej za oknem, ale chciałabym to zmienić. Może dzisiejszy zestaw Wam w tym pomoże. 

Całość w bardzo przyjemnej tonacji. Beże i fiolety, kolory na topie jeśli chodzi o sezon jesień/zima. Dodatki (okulary i buty) są w nieco ciemniejszej tonacji. Mają przyciągać uwagę zaraz za mocno kontrastowym ponczo, które jak co roku wraca do naszych łask w chłodne dni. Stanowi bardzo pożyteczny i zarazem stylowy element stylizacji. Możemy je nosić na bardzo wiele sposobów. Świetnie skomponuje się z zarówno z jeansami, jak i z dopasowaną do ciała sukienką. Ponczo damskie jest luźne, dlatego główną zasadą jest to, aby reszta naszej stylizacji była bardziej przylegająca do ciała – pozwoli to na zachowanie odpowiednich proporcji. Jest to świetna alternatywa dla szalika czy ciepłego swetra.

Pamiętajmy, że obszerne i długie poncza najlepiej będą wyglądać na smukłych i wysokich dziewczynach, natomiast te niskie powinny spróbować spiąć je paskiem na wysokości talii.

Macie w swojej szafie ponczo?

Z czym najczęściej je zestawiacie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *