SlimJOY.pl

SlimJOY, a dokładniej Sensilab jest zespołem specjalistów z zakresu odżywiania, dietetyki, medycyny oraz farmacji. Wytwarzają produkty zgodnie z najwyższymi standardami GMP, HACCP oraz Codex Alimentarius, stosując przy tym wysokiej jakości naturalne składniki od najlepszych światowych dostawców.

Miałam okazję przetestować produkty marki SlimJOY i najbardziej przypadł mi do gustu „WaterOut„.  Produkt ten pozwala pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, oczyścić organizm z toksyn i zmniejszyć obrzęk. Tą małą saszetkę wsypuję do litrowej butelki wody, dokładnie mieszam i piję. Smak jest przyjemny. Efekty „WaterOut” zauważyłam po 4 dniach stosowania! Zawsze miałam problem z nadmiarem wody w nogach, a dzięki produktom SlimJOY poradziłam sobie z tym. W końcu mogę cieszyć się szczupłymi nogami bez obrzęków i nadmiaru wody.

pppppp

iiiii

Kolejnym produktem, który stosowałam jest „NightBurn” pomaga zapobiegać nocnym napadom głodu, z którymi zmaga się wiele osób, pomaga także wyciszyć się i szybciej osiągnąć stan głębokiego snu, jednocześnie zachęcając organizm do wykorzystania czasu snu na usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Tutaj też muszę przyznać, że efekty były zaskakujące i faktycznie pozbyłam się zbędnej tkanki tłuszczowej. Korzystając jednocześnie z „WaterOut” i „NightBurn” efekt widziałam również po 4 dniach stosowania. 

oooooo

Ostatnim produktem SlimJOY jest „AdipoSlim„. Produkt ten zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej + zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Tutaj niestety nie powiem Wam nic o efektach. Mam o paru dobrych lat problemy z żołądkiem i nie każde tabletki są przez mój żołądek dobrze przyjmowane. Tak też się stało przy tabletkach „AdipoSlim„, dlatego opinię zostawię innym.

djjhgjrfh

Bardzo się cieszę, że miałam możliwość testowania tych produktów i tak jak wspomniałam powyżej poprawiły one wygląd mojej sylwetki. Moim ulubieńcem jest „WaterOut” i dużo koleżanek, którym go poleciłam też były zadowolone. Zamówcie i przekonajcie się same jak działają produkty SlimJOY!

Na hasło „AN20„, macie 20% zniżki!

Poniżej link do strony:

https://www.slimjoy.pl/

Jeżeli, korzystaliście już z produktów SlimJOY koniecznie dajcie znać jakie były Wasze odczucia. Czy byliście zadowoleni? Co najbardziej przypadło Wam do gustu?

Czekam na Wasze komentarze :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *