Regne.pl

Cześć wszystkim !

Dziś trochę o nowo otwartym salonie. Z racji mojego jutrzejszego wyjazdu na wakacje postanowiłam zrobić sobie rzęsy (meeega wygoda na wakacjach) i paznokcie, bo przecież dłoń musi się pięknie prezentować! Skorzystałam z usług salonu REGNE w Katowicach. 

Muszę przyznać, że już na samym wstępie do salonu zostałam bardzo miło przywitana. Pani była sympatyczna, uśmiechnięta i oczywiście zaproponowała mi kawę. Trochę pogawędziłyśmy i zabrałyśmy się z inną Panią, a dokładnie z Blanką do robienia paznokci. Blanka przy stanowisku zrobiła mi podstawy, a całą resztę dokończyłyśmy w innym gabinecie, gdzie dodatkowo miałam robione rzęsy 2:1 przez Błażeja. Muszę go pochwalić bo zrobił kawał dobrej roboty, tak samo jak Blanka! <3

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że jednocześni leżąc miałam robione rzęsy i paznokcie. Pozytywnie mnie to zaskoczyło i oczywiście jaka oszczędność czasu!

pop5

pop3

Jeżeli chodzi o salon cały wachlarz usług, to znajdziecie go na stronie. Link do strony poniżej:

www.regne.pl

Dodatkowym atutem strony jest to, że na dowolny zabieg możecie się umówić przez stronę internetową! Wystarczy, że klikniecie „rezerwuj online” i dobieracie sobie termin i dogodną dla Was godzinę. 

Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszej wizyty.

Paznokcie żelowe, przedłużane na formie:

popraw 1

Rzęsy metodą 2:1

oko po zab

Jeżeli również macie miejsca, które szczerze polecacie to piszcie koniecznie w komentarzu!

Czekam na Wasze opinie :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *