Zdrowe opalanie

Dziś postanowiłam podzielić się z Wami wpisem dotyczącym zdrowego opalania. Nie mam tu oczywiście na myśli leżenia plackiem na plaży i smarowaniu swojego ciała olejkami z wysokim filtrem… 

Opalanie na plaży czy też w solarium (to drugie odpuściłam już parę lat temu) zastąpiłam opalaniem natryskowym. Z początku bardzo się bałam, że kolor skóry może być pomarańczowy, że mogę mieć zacieki i wiadomo wszystkich innych czynników związanych z opalaniem natryskowym, których nie znałam. Przed przyjściem do salonu Pani poinstruowała mnie, że muszę zrobić dokładny peeling całego ciała (najlepiej peeling kawowy), że nie mogę przyjść posmarowana balsamami, wyperfumowana, bez makijażu i w czarnych luźnych , nie opinających ciało ciuchach.

Pani wykonująca zabieg jeszcze raz wyjaśniła mi dokładnie na czym będzie on polegał, jak mam układać ciało podczas poszczególnych etapów opalania i że nie wolno mi dotykać swojego ciała podczas opalania (opierania rąk o biodra itd.). Po przejściu dokładnej instrukcji i odpowiedzeniu na pytania jakiej opalenizny oczekuję przeszliśmy do zabiegu. Całe opalanie trwało może z 10-15 min. Po wszystkim, a nawet w trakcie miałam dokładnie suszone poszczególne partie ciała co chroniło przed wystąpieniem zacieków.

Z metody opalania natryskowego korzystałam 2 razy i będę nadal korzystać. Jestem bardzo zadowolona z efektów oraz z koloru, który jest dobierany do mojej karnacji.

Dużo z Was też pyta czy miałam zacieki lub jak długo utrzymuje się opalenizna. Jeżeli chodzi o zacieki, nie miałam! Wszystko jest równomiernie rozprowadzone i daje efekt pięknej, naturalnej opalenizny. Ile trzyma się taka opalenizna? Od 7 do 10 dni. Oczywiście, jeżeli będziecie myły swoje ciało szorstkimi gąbkami lub używały peelingów to efekt będzie krótkotrwały, ale jeżeli naprawdę zastosujecie się do wytycznych, które zostaną Wam przekazane w salonie to będziecie mogły długo cieszyć się piękną opalenizną.

Poniżej zdjęcia z pierwszej wizyty w salonie. Wybierałam wtedy lżejszy wariant opalenizny. Chciałam by wszystko wyglądało naturalnie, a dawało jedynie efekt skóry muśniętej słońcem.

vhbfhbkjfhkfkjfibjgjigjigj

Tutaj zdjęcia z drugiej wizyty. Byłam już wówczas bardziej opalona po wakacjach z czym wiązał się też inny wybór koloru do mojej dotychczasowej opalenizny.

ooooo

yyyyyy

rrrrrrrr

tttttt

Kochani, poniżej podam Wam też cennik takich zabiegów, gdyż często zadajecie o to pytania.

Całe ciało 100zł

Połowa ciała 60zł

Twarz + dekolt + ręce 40zł

KARNETY:

2 wejścia 90zł (ważny miesiąc od dnia zakupu)

4 wejścia 85zł (ważny 2 miesiące od dnia zakupu)

6 wejść 80zł (ważny 3 miesiące od dnia zakupu)

W ofercie salonu znajdziecie też pakiety ślubne!

MIEJSCE POLECANE KOBIETOM W CIĄŻY, ALERGIKOM CZY OSOBOM Z BIELACTWEM!

Jeżeli macie pytania piszcie śmiało w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *