Pixi Beauty <3

Pixi Beauty – jedna z marek kosmetycznych, która od niedawna gości na rynku polskim, a dokładniej kosmetyki tej marki możecie już znaleźć w Sephora.

Testuję te kosmetyki już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że są naprawdę rewelacyjne! Pierwszymi kosmetykami z tej marki były kosmetyki do makijażu m.in. palety błyszczyków, palety cieni, róże, błyszczyk do ust oraz eyeliner. Wszystko było pięknie spakowane, że brakło mi słów, gdy otwierałam paczkę. 

Kosmetyków do makijażu używam na co dzień. Nie wyobrażam sobie na chwilę obecną używania innego eyelinera do oczu niż ten od pixi oraz różów. Jestem nimi zachwycona! Cienie do powiek są bardzo dobrze napigmentoane, dlatego nie trzeba nakładać dużej ilości cienia by cokolwiek zobaczyć na tym oku. Najmniej na chwilę obecną używam błyszczyków, gdyż mam swój ulubiony i nim przeważnie maluję usta. 

ttttt

Poniżej macie przykładowe kolory cieni.

xvjdhjhdjvhd

vhbvjvjdhkjhkdhvku

Poniżej możecie też zobaczyć kolorystykę palety błyszczyków do ust.

vfhgjhgkhgkhkug

Myślę, że z kolorówki to na tyle, ale oczywiście jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało!

Jeżeli chodzi o serię kosmetyków do pielęgnacji, muszę przyznać mało kiedy jestem zadowolona z kosmetyków. Jeżeli się już tak stanie to piszę Wam o tym tutaj na blogu. 

vffjfhjfjfj

Najbardziej w serii kosmetyków do pielęgnacji zachwyciły mnie olejki do twarzy na dzień i na noc. Jest to dla mnie idealny zamiennik kremu, a co najważniejsze nie przesuszają skóry. Testowałam już wiele olejków do twarzy, ale większość sprawiała, że miałam przesuszoną skórę i przy moim atopowym zapaleniu skóry pojawiały się brzydkie zaczerwienienia, te tego nie robią. 

Nawilżają buzię i wyrównują koloryt. Idealność tych olejków mogłabym porównać z marką Kiehl’s, którą również uwielbiam i Wam polecam, ale większość o marce Kiehl’s w innym poście.

nbjfdbjhbjhfbh

Poniżej olejki o których pisałam wcześniej.

jhvjhgkjrhguhgue

Dodatkowymi kosmetykami, które mam są nawilżająca mgiełka do twarzy, którą możecie używać przed lub po makijażu oraz maseczka do twarzy.

Jeżeli chodzi o olejek, jest super, ale używam go bardziej rano po przemyciu buzi i przed nałożeniem makijażu. Muszę Wam jednak zachwalić bardzo maseczkę, która w cudowny sposób oczyszcza buzię i sprawia, że jest promienna. Przy nakładaniu maseczki na twarz po chwili zamienia się ona w taką piankę. Niesamowite uczucie!

vhfgvjhfkjfh

hvjfhghgkufhk

vbdvbjvbjf

vbfbkjhgkjrh

Więcej o kosmetykach tej marki znajdziecie na:

www.pixibeauty.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *