Pielęgnacja włosów – Berendowicz & Kublin

Kochani, już dawno, nawet bardzo dawno mnie tu nie było… Znacie powód. Brak czasu 🙁

Przychodzę jednak po tej jak zwykle dłuższej przerwie z porcją nowych postów, które stopniowo będę Wam tutaj dodawać <3

Dziś pochwalę się moimi ostatnimi wizytami w salonie Berendowicz & Kublin  w Katowicach. Wszystko zaczęło się od mojej chęci zmiany tego „czegoś”. Jak się domyślacie padło na włosy… Zachciało mi się z moich idealnie, równo zafarbowanych na wychłodzony blond włosów zmiany na blond z przedłużeniem naturalnego odrostu. Pani oczywiście doradziła mi w moim poprzednim salonie, ze dołoży pasemek i nie będę przechodzić „szoku” związanego ze zmianą na ciemniejszy kolor u nasady głowy. Zgodziłam się bo przecież jak coś zmieniamy, to zmieniajmy na lepsze! Początkowo byłam zadowolona, coś zupełnie innego. Góra ciemniejsza w obrębie buzi, a reszta taka jasna jak wcześniej. Po kilku dniach (2-3 dni) doszło do mnie, że to jednak nie to. Nie podoba mi się, że w każdym świetle kolor jest inny i jednak różni się od mojego odrostu. Musiałam malować się mocniej, gdyż przy moim delikatnym makijażu włosy wyglądały nijako, ja sama wyglądałam nijako … Te dziewczyny, które to przerabiały, świetnie wiedzą co czułam. Zdecydowałam, że odwiedzę salon Berendowicz & Kublin w Galerii Katowickiej na poziomie – 1 i w fazie początkowej zdam się na kurację odżywiającą włosy z wykorzystaniem produktów Nashi Argan.

Poniżej pokażę Wam jaki kolor miałam, a na jaki go zmieniłam :

PRZED

Zdjęcie 16.03.2017, 14 02 14

PO

28534944_1227601800709100_715512559_n

Liczę też na Waszą opinię, w której wersji blond podobałam się Wam bardziej?

Jeżeli chodzi o zabieg o którym wspominałam Wam wcześniej to muszę przyznać był rewelacyjny i z pewnością go powtórzę. Włosy miałam idealnie gładkie, lśniące, cudownie się je rozczesywało! Niesamowite!

Pani Klaudia, która przeprowadzała cały zabieg odżywienia moich włosów,  jest osobą godną polecenia! Wszystko dokładnie i precyzyjnie mi opisywała przed jak i po zabiegu. Podczas mycia włosów miałam wykonany baaardzo odprężający masaż głowy, który sprawił, że czułam się zrelaksowana i czułam, że jestem w bezpiecznych rękach. Tego niestety brakuje w dzisiejszych czasach większości fryzjerów. 

Na koniec otrzymałam szampon oczyszczający, który stosuję do dziś i widzę, że moje włosy są w lepszej kondycji!

c c

Tutaj macie efekt zaraz po zabiegu:

Zdjęcie 02.02.2018, 15 27 09

Zdjęcie 02.02.2018, 15 27 27

Zdjęcie jest lekko wyostrzone, stąd tak mocno podkreślone końcówki.

Jeżeli chodzi o powrót do mojego jasnego blondu sprzed zmiany to postanowiłam odwiedzić po raz drugi Berendowicz & Kublin, ale tym razem w Akademii B&K w Katowicach. Szkolenie polegało na tym, że Panie posiadające już swoje salony fryzjerskie szkoliły się w Akademii B&K z blondów. Pomyślałam, że to świetny pomysł!  W akademii spędziłam 6h, wszystko przebiegało pod okiem profesjonalistów, więc nie bałam się o włosy. Niestety z pozoru mój łatwy do naprawy problem, stał się jednak większym problemem. Po ocenie moich włosów przez profesjonalistów dowiedziałam się, że Pani z poprzedniego salonu, gdzie farbowałam włosy przejaskrawiła pasemka oraz, że nakładała je tylko na górze, a od spodu nie… Byłam w szoku, choć nie raz się słyszy, że w niektórych salonach oszczędzają na produktach lub tak naprawdę nie do końca robią nam to o co prosimy.

Cieszę się jednak, że trafiłam do Akademii B&K i tam doprowadzono moje włosy do porządku. Oczywiście będę musiała mieć jeszcze raz farbowane włosy i wtedy mój kolor będzie idealnie równy, ale za pierwszą wizytą nie dało się tego wszystkiego wyrównać, gdyż odrost miałam zbyt ciemny w porównaniu do reszty włosów. Zdjęcia oczywiście nie oddają też tego ciemnego koloru, dlatego dałam na samej górze zdjęcia „przed” i „po”.

Często też pytacie co robię, że mam taki blond. Kochane zawsze proszę o wychłodzenie koloru tonerem. 

Moje włosy po zabiegu w Akademii B&K:

Zdjęcie 14.02.2018, 15 56 43

Zdjęcie 14.02.2018, 16 02 21

Zdjęcie 14.02.2018, 16 02 46

Jeżeli macie jakieś pytanie, piszcie śmiało w komentarzu 🙂

2 przemyślenia nt. „Pielęgnacja włosów – Berendowicz & Kublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *