Eveline Cosmetics – recenzja

Moi Drodzy – dzisiaj zapraszam was na recenzję kosmetyków marki Eveline

Cieszę się, że mam możliwość podzielenia się z wami opinią na temat kosmetyków, które są naprawdę świetne i w bardzo przystępnych cenach.

Na pierwszy ogień pójdą:

  1. Serum ujędrniające z drobinkami złota,
  2. Serum modelujące brzuch, uda i pośladki,
  3. Serum liftingujące do biustu.

1

Te kosmetyki są rewelacyjne! Pięknie pachną, świetnie nawilżają skórę, a drobinki złota pięknie połyskują na skórze. Tak się zdarzyło, że długo szukałam kosmetyków z drobinkami złota, gdyż uważam, że skóra dzięki tym drobinkom wydaje się rozświetlona, promienna i zdrowa. Eveline spełniło moje oczekiwania w 100% i długo będę korzystała z lini „24K GOLD„. Jeżeli chodzi o serum modelujące brzuch, uda i pośladki, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie efekt rozgrzewający. Po nasmarowaniu wskazanych na opakowaniu partii ciała poczułam przyjemne rozgrzewanie. Stosowanie tych kosmetyków sprawia, że mam wyraźnie gładszą skórę! Jeżeli chodzi o serum modelujące do biustu – tutaj zmienia się jedynie konsystencja, jest bardziej śliskie w postaci żelu. Jestem naprawdę zadowolona z tych kosmetyków!

6

          4. Lakiery do paznokci 

Aktualnie testuje srebrny lakier do paznokci z bardzo drobno mieniącym się brokatem. Wcześniej korzystałam z innych lakierów i z doświadczenia sądziłam, że pewnie będę musiała nałożyć 3-4 warstwy lakieru, żeby krycie było dobre. Po raz kolejny zostałam zaskoczona, gdyż krycie było bardzo dobre i wystarczyły standardowo dwie warstwy. Lakier bardzo dobrze trzyma się płytki, bez odpryskiwania!

4

8

     5. Samoopalacz w żelu

Nigdy nie byłam zwolenniczką samoopalaczy.  Po nasmarowaniu mają specyficzny zapach i zostawiają smugi, czasem nawet pomarańczowy odcień. Jeżeli chodzi o samoopalacz z Eveline, zapach bardzo przyjemny, z nutą owocową. Konsystencja żelowa, przyjemna co umożliwia łatwość rozprowadzenia kosmetyku bez konieczności używania rękawiczek czy specjalnych gąbeczek. Niestety chwila nieuwagi, bądź nadmiar żelu samoopalającego w danym miejscu i zostaje smuga 🙁 Jest to jednak taki drobiazg, który występuje przy każdym kosmetyku samoopalającym, jeżeli źle go rozprowadzimy. 

3

    6. Ultranawilżające mleczko do ciała

Mleczko jest z extraktem z bambusa i aloesu. Jak każdy kosmetyk do pielęgnacji ciała od Eveline, ma bardzo przyjemny zapach. Mleczko mocno nawilża skórę.  Nawet najbardziej przesuszona miejsca (łokcie, kolana) po nasmarowaniu mleczkiem stają się gładkie. 

2

Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona marką EVELINE! Jak wcześniej wspominałam, będę częściej korzystała z ich kosmetyków. REWELACJA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *