Szaleństwo zakupowe !

Jak wiecie grudzień to czas prezentów. Mikołaj, który już jest za nami, ale zbliżająca się gwiazdka to dopiero szaleństwo zakupowe! Biegamy po sklepach, zastanawiamy się co komu kupić, aby wszyscy byli zadowoleni.  Ale co wtedy, kiedy brak nam pomysłu ? Sama należę do osób, które lubią chodzić po sklepach, poszukać ciekawych opcji na prezent, już nie wspomnę o radości z pakowania ! Niestety, nie zawsze mamy na to czas, gdy pracy pełno. Jest jednak na to rozwiązanie, które bardzo mi się spodobało i postanowiłam z niego skorzystać.

parker

Na stronie www.eprezenty.pl znajdziecie mnóstwo prezentów na każdą okazję z możliwością dodania od siebie życzeń, które zostaną wygrawerowane w środku lub na zewnątrz  prezentu. Prawda, że super ! Zamiast prostego kupienia i dania prezentu, mamy możliwość zastanowienia się na indywidualnymi i wyjątkowymi  życzeniami dla bliskiej osoby, co sprawia, że prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy i z pewnością zapadnie na długo w pamięci. 

Ja skorzystałam z opcji strony i jestem zachwycona ! Wybrałam pióro Parker , dla bliskiej osoby. Postanowiłam też wygrawerować tam życzenia, ale tym niestety już się z wami nie podzielę, gdyż są to wyjątkowe życzenia tylko dla tej osoby <3

cjdkjv

parkerr

Przekonajcie się sami jakie fajne jest dawanie prezentów z www.eprezenty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *